۱۳۸۸ مرداد ۴, یکشنبه

تاثر عمیق خود را از دریافت این خبر به خانواده محترم جوادی لنگرودی اعلام میداریم

جوادی لنگرودی در زندان اوین جان باخت یک جوان بیست و چهار ساله نیز پس از کشته شدن جوانان دیگری که در درگیری‌های پس از انتخابات دستگیر شده بودند، در زندان اوین کشته شد. خبرگزاری هرانا:
طی نامه‌یی که از جانب پدر امیر جوادی لنگرودی به خبرگزاری ارسال شد،
امیر جوادی لنگرودی که در اعتراض‌های 18 تیرماه بازداشت شده بود، درگذشته است. متن نامه‌ی مهندس علی جوادی لنگرودی بدین شرح است:
با سلام«حال كه اين نامه را ارسال مي‌كنم از اوين زنگ زدند و گفتند بيا جنازه‌ی پسر وجگر گوشه‌‌ات را از پزشكي قانوني تحويل بگير. لازم است بگويم پسرم در تاريخ 18 تیر ماه در محدوده‌ی امیرآباد توسط لباس شخصي‌ها مصدوم و در بيمارستان بستري بود اما پس از بهبودي به زندان اوين برده شد و حالا جنازه‌ی پسر 24 ساله‌ام را تحويلم می‌دهند.پسرم بنام اميرجوادي لنگرودي پسري بود به دور از جريانات سياسي و فقط عاشق وطن بود همين و بس پسري مودب و سر به زير كه به تازه‌گي مادرش را از دست داده بود و عزادار مادرش بود. حال من تنها بايد براي‌اش عزا بگيرم و مادري نيست تا برايش گريه كند.»
مهندس علي جوادي لنگرودي
مسئولین وبلاگ اندیشه تاثر عمیق خود را از خبر جانباختن امیر جوادی به دوست و همکلاسی سالیانم آقای مهندس علی جوادی و نازنین حسین جوادی و خانواده محترمشان و مادر بزرگ نامبرده خانم پخته کار معلم دبستان کوروش شهرستان لنگرود وهمه همشهریان آزادیخواه لنگرودی اعلام می داریم
با احترام از جانب :
امیر جواهری لنگرودی

هیچ نظری موجود نیست: