۱۳۹۵ خرداد ۵, چهارشنبه

شکست عوامل رژیم اسلامی در گوتنبرگ (سوئد) با شعار مرکزی : «گوتنبرگ جای تو نیست / برو گم شو تروریست » شنبه و یکشنبه بیست و یکم و بیست و دوم مه 2016

فراخوان عام


ایرانیان و انسان های شریف !

"ستاد هماهنگی اعتراض ایرانیان به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ (سوئد)"
 متشکل از بخش وسیعی از جامعه ایرانی و فعالین گروهها ، احزاب ونهاد های فرهنگی و پناهجویان سیاسی همه شما را مخاطب قرارداده و اعلام می دارد :


برپایه خبر منتشر شده ، عوامل سفارتی رژیم جمهوری اسلامی ایران ، همچون سال های گذشته دزدانه و با چراغ خاموش در تدارک برگزاری نشستی دو روزه در شهر گوتنبرگ به تاریخ های شنبه و یکشنبه بیست و یکم و بیست و دوم مه ؛ با عنوان « خدمات کنسولی » می باشند .
اینانی که با ادعای پوشش سرویس رسانی به بخشی از ایرانیان متقاضی خدمات سفارتی ، هنوز که هنوزاست محل تجمع و دیدار با همان بخش از ایرانیان متقاضی خود را از ترس همین مردم و اپوزیسیون آن به افکار عمومی اعلام نداشته اند؛ چگونه می توانند در ادعای خود سالم وسرویس رسان باشند؟

ما برآنیم که سفارت جمهوری اسلامی وظیفه مند است که دردرون همان لانه تروریستی خویش در شهر استکهام با بهره گیری از دهها شیوه به شهروندان متقاضی ایرانی ،  سرویس ارائه دهد و این کار را باید ازشمال تا جنوب سوئد جزء وظایف کنسولی وخدمت رسانی به یکایک متقاضیان بشناسد . نه اینکه اینگونه با بسیج عوامل امنیتی و مواجب بگیر خود زمینه ساز تدارک شعبه دیگری از آن لانه ترور و جاسوسی را در شهر ما و دیگر شهر های سوئد فراهم آورد.ما بمثابه بخشی ازایرانیان شهرگوتنبرگ و حومه و فعالان تشکل های سیاسی وفرهنگی ،کنشگران اجتماعی و پناهجویان ، در اعتراض به حضور نمایندگان سفارتی رژِیم جمهوری اسلامی که طی بیش از سه دهه حکومت گری خود با سرکوب خشن و فاشیستی، آزادی های سیاسی برآمده از قیام بهمن، کشتاربی سابقه مخالفان سیاسی دردهه شصت، قتلعام زندانیان سیاسی در سال ۶۷، قتل های زنجیره ای،وترور بیش از دویست تن ازفعالین اپوزیسیون درخارج ازکشور توسط همین لانه های ترور و جاسوسی سازمان داده شد، اعدام های بی شماری که رژیم اسلامی را در رده دوم جهانی قرار داده است، ایجاد آپارتاید جنسیتی که نیمی از جمعیت کشور را از ابتدائی ترین حقوق اساسی خود محروم ساخته است.

بدین وسیله ما همه شما ایرانیان را مخاطب قرارداده تا دراقدامی متشکل  و جمعی  برای اعتراض و مقابله با مرتجّعین حاکم بر ایران و عوامل آنان ، مانع حضورنمایندگان رژِیم اسلامی در این شهر واقدام آنان را به ضد خود بدل نماییم .
سرنگون باد رژیم سرمایه داری جمهوری اسلامی ایران
گوتنبرگ جای تروریست های جمهوری اسلامی نیست!
"ستاد هماهنگی اعتراض ایرانیان به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ (سوئد)"
دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ برابر با ۱۶ می ۲۰۱۶

****

اطلاعیه خبری
           "ستاد هماهنگی اعتراض ایرانیان به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ (سوئد)"

             یاران عزیز!


بدینوسیله به اطلاع آن دسته از پناهجویان و ایرانیان شریفی که طی یکی و دو روز بعد از دریافت فراخوان عام ستاد ما ، خواهان همکاری با کارگروه های  "گروه تدارکات" و تهیه  " باندرول ها و شعار ها " و " گروه انتظامات" آماده گی خود را اعلام داشته اند . ما ضمن  تشکر و امتنان از یکایک آنان  اعلام می داریم :همه شما را دعوت می نماییم که در ساعت شش (۶) بعد از ظهر جمعه  بیستم (۲۰) در سالن اجتماعات هاگابیون برای تقسیم کار و هماهنگی ها ی لازم حضور به هم رسانید .
گوتنبرگ جای تروریست های جمهوری اسلامی نیست!
روابط عمومی
ستاد هماهنگی اعتراض ایرانیان ..... در گوتنبرگ
چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ برابر با ۱۸ می ۲۰۱۶

****

اطلاعیه خبری شماره۲
ایرانیان شرافتمند
برپایه اطلاعیه خبری شماره یک ، « ستاد هماهنگی اعتراض ایرانیان به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ (سوئد)»

تجمع امروزما جمعه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ برابربا ۲۰ مه درسالن اجتماعات هاگابیون در فضای صمیمی و دمکراتیک تشکیل گردید .
ابتداء گزارش کارهای انجام پذیرفته ستاد ازجانب چند تن از دوستان عضو ستاد به حاضرین ارائه گردید
بعد ازدو بحث و گفتگو پیرامون تقسیم کار و الزامات عملی و اجرایی ، حاضرین در گروه های کاری گوناگونی جای گرفتند.
این کارگروه ها به تناسب اهمیت خود بیش از سه تا پنج تن از دوستان را پوشش می دهد  از جمله : گروه تدارکات شامل (بخش بلندگو و باندرول ها و پلاکادر ها ، چای وساندویج ) – انتظامات – کمیته خبری – بخش فنی شامل فیلمبرداری و عکاسی – تعیین سخن گویان در ملاقات با خبرنگاران ورسانه های خبری ، ارتباطات و روابط عمومی همه و همه تعیین گردید.

برپایه خبرهای اعلام شده در جلسه،چند تن ازمراجعین به سفارت،دربرابر روشنگری روزهای پیشین سخنگویان ستاد در رسانه های  خبری ، سایت ها و شبکه های مجازی؛ به صف ما پیوستند وکُدهای ورود خود را دراختیار "ستادهماهنگی" گذاشتند .
بدین وسیله از این انسان های شریف و یاری بیدریغ آنان ممنون و سپاسگزاریم و ما به خود می بالیم که اینگونه مورد اعتماد مردم ما هستیم وهمه تلاش ما متوجه  رودررویی با نظام و تحرکات آنان و عوامل شان در شهر گوتنبرگ می باشد
ما همه ایرانیان آزاده را فرا می خوانیم که فردا راس ساعت نه (۹)  صبح درپایان پاساژ فمان، جنب کلاس اولسون با یکدیگر دیدار خواهیم نمود .

اراده جمعی ما با تمام توان تحقق شعارهای  زیر خواهد بود :
گوتنبرگ جای تروریست های جمهوری اسلامی نیست!
 سرنگون باد کلیت رژیم ننگ و نکبت رژیم جمهوری اسلامی ایران
روابط عمومی
ستاد هماهنگی اعتراض ایرانیان به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ (سوئد)

 *****
اطلاعیه خبری شماره۳
گزارش حرکت اعتراضی "ستاد هماهنگی ..." از گوتنبرگ

امروز مردم آزادیخواه و برابری طلب شهر گوتنبرگ همراه و همصدا با اپوزیسیون جمهوری سالامی ایران در یک صف  و به اعتراض به موجودیت نظام اسلامی ایران با شعار:
گوتنبرگ جای تو نیست ، برو گم شو تروریست!
گردهم ایی خود را آغاز خواهند کردند.

ایرانیان شرافتمند
حرکت اعتراضی ما در فضای آفریده شده درصف اعتراض علیه حضورعوامل سفارتی جمهوری اسلامی ایران درگوتتبرگ؛ مشحون از همدلی و اتحاد و همبستگی بود .
شعار: « اتحاد اتحاد ، ما با هم متحد می شویم ، تا برکنیم ریشه استبداد» به وسیع ترین شکل همچون پتکی قوی بر فرق ماموران رژیم می بارید.


برپایه اطلاعیه خبری شماره ۲، « ستاد هماهنگی اعتراض ایرانیان به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ (سوئد)» برای سازماندهی تجمع اجتماعی امروزما شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ برابر با ۲۱ مه ۲۰۱۶ ابتداء یکدیگر را  در انتهای پاساژ فمان ملاقات کردیم و بعد به طرف محدوده لی له بومن (Lilla Bommen ) رفتیم تا بیش ازچهاربعد ازظهر در برابر سفرای سفارتی رژِیم اسلامی ایران  دست به اعتراض زدیم .

درحرکت اعتراضی امروز شنبه درحالی که شهر گوتنبرگ در سایه دو ماراتن نزدیک به یکصدهزار دونده قرارداشت ، محل اجاره ای ( خدمات کنسولی ) در گوشه دنج محله لی له بومن به یمن حضور پلیس سوئد، نزدیک به یک صد و پنجاه نفرازایرانیانی که ازجنوبی ترین نقطه سوئد تا شهر ها و کمون های اطراف گوتنبرگ را پوشش می داد، فضاحت برخورد ماموران رژیم را در برابر چشمان ما و ایرانیان متقاضی خدمات سفارتی ، به نمایش گذاشت.

این محل پرت و بدون سرویس لازم ،توسط کارچاق کن های سفارتی رژیم در شهر گوتنبرگ به زعامت "مجید فلاح" مدیر موسسه "اسب سفید"، که دو دوره حضور عوامل سفارت ، یاری دهنده رژیم درشهرما است ، اجاره وتمام روز خود سرویس رسان آنان بود.
ما بزود ی عکس ها و فیلم ها و گفتگوی های مردم عاصی وسراسر خشمگین را علنی خواهیم کرد .
نمایش اعتراضی امروز ما در مراحل گوناگون به پیش برده شد . سخنگویان « ستاد هماهنگی » به فارسی و سوئدی عناصر اصلی حرکت اعتراضی مان را به دفعات برای حاضرین و رهگذران توضیح می دادند . از تریبون عمومی ما همه سخنگویان گروهها و احزاب و پناهجویان و زن پناهجوی افغانستانی خانم " ماریا " نشان از همبستگی و اتحاد عمل متحدانه حرکت اعرتضی امروز ما بود .


در اعتراض امروز، نمایش تاتر خیابانی حکم شلاق توسط حاکم شرع مسلمین ، تحرک سمبلیک این حرکت سازمان یافته اعتراضی توسط پناهجویان سیاسی جوان درون صف ما بود . آواز و ترانه خوانی و رقص و پایکوبی در برابر عمله های ضد زن ، ضد خنده و ضد شادی ، آنچنان نمادی از زندگی و عینیت نقش چپ ها درآفرینشگری یک جامعه برابر حقوق رابا خود عرضه داشت .

در تمامی روزپلیس سوئد با سخنگویان ستاد در ارتباط بوده و زمینه یک برخورد سالم و ایده آل را به نمایش گذاشته شد که مسئول ارشد تیم پلیس به دفعات از ما تشکر کردند. نکته مرکزی حضور پلیس این بود که آنان به هیچ وجه در کار عوامل سفارت وارد عمل نشدند . درعوض سفارت چی های صد البته با مشاورت همین کارچاق کن های شهرما ، نگهبان های " باندی دوس" را که پلیس سوئد خود آنها را عامل گانگستری و تبهکاری می شناسد، را به خدمت گرفته تا عرصه را بیش از پیش برمردم تنگ نمایند.

فریاد های حقارت آمیز "نگهبان ها " ، آمیزه ای از نا بهنگامی ماموران نظام در درون اطاق ها و حضور این عوامل انتظامی در بیرون بود . اینان با سر پا نگهداشتن مراجعه کنندگان که در میان آنان زنان و مردان سالخورده و کودکان نیز بودند ، نمونه عینی فضاحت برخورد ماموران نظام اسلامی را درشهر گوتنبرگ را به نمایش گذاشت .
شعار : «جمهوری اسلامی همینه ، همینه » ؛ از جانب ما  معترضین در برابرچشمان مردم منتظر، بیانگر عینیت یک رابطه متقابل عصر جاهلیت و بربریت و اعمال شریعه اسلامی اینبار درشهر گوتنبرگ توسط سفرای رژیم اسلامی بود


 ذات حرکت اعتراضی روزشنبه در گوتنبرگ به گنجای به حقارت کشیدن تمامیت یک نظام دیکتاتور وتوتالیتر بود که همه سخنگویان همواره یاد آور می شدند که این نظام هم د ردرون کشور و هم در برون از مرزها ،جدا از هزاران  جنایت آفریده اش تا به امروز ، تلاش می ورزد شما ها را همچنان ساعت ها در صف انتظار نگاه می دارد و شما را وا می دارد که برای گرفتن یک امضاء بیمقدار، حتما روسری بر سر نهید و به کرنش های ضد انسانی آنان گردن گزارید حرکت اعتراضی امروز قبل از پایان کار، توسط فعالان ستاد به یک جلسه وسیع در محوطه چمن به شکل باز به انجام رسید . حاضرین در ارزیابی از حرکت به نوبت صحبت کردند و نقاط قوت و ضعف حرکت را مورد ارزیابی صمیمانه  قراردادند و با عزمی محکم ، آمادگی خود را برای حرکت اعتراض  فردا اعلام داشتند.

انسان های شرافتمند و آزاده ساکن گوتنبرگ و حومه:
ما همه شما را فرا می خوانیم که فردا یکشنبه بیست و دوم مه ؛ راس ساعت نه (۹) صبح مجددا درپایان پاساژ فمان، جنب کلاس اولسون با یکدیگر دیدار خواهیم نمود .
اراده جمعی ما با تمام توان تحقق شعارهای  زیر خواهد بود :
گوتنبرگ جای تو نیست ، برو گم شو تروریست!
سرنگون باد کلیت رژیم ننگ و نکبت رژیم جمهوری اسلامی ایران
ستاد هماهنگی اعتراض ایرانیان به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ (سوئد)
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ برابر با ۲۱ می ۲۰۱۶

هیچ نظری موجود نیست: